ARIA MARIN

İstanbul'un Eşsiz Deniz Manzarasıyla Buluştuğu Adres

İstanbul’un incisi Büyükçekmece’de, denizin huzur veren maviliğiyle buluşan Aria Marin, lüks ve konforu bir araya getiriyor. Modern mimarisi ve benzersiz konumuyla dikkat çeken Aria Marin, yaşam standartlarınızı yükselten bir yaşam alanı sunuyor. Detaylı bilgi için Aria Marin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sea Life

Denizle İç İçe, Lüks Yaşamın Adresi

İstanbul’un incisi Büyükçekmece’de, denizin kıyısında yükselen Sea Life Marin, benzersiz mimarisiyle dikkat çekiyor. Deniz manzarasına hakim konumuyla sizi büyüleyecek olan Sea Life Marin, modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşılıyor. Detaylı bilgi için Sea Life Marin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ALBATROS LIFE

Huzur ve Konforun Mükemmel Uyumu

Büyükçekmece’nin turistik ve canlı atmosferinde yer alan Albatros Life, lüksün ve huzurun buluşma noktasıdır. Modern tasarımı ve kaliteli malzemeleriyle öne çıkan Albatros Life, size hayalinizdeki yaşamı sunuyor. Denize olan yakınlığıyla öne çıkan projemiz hakkında detaylı bilgi için Albatros Life sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

KEŞFET

Tanışmak için Bizi Arayın

İLGİLENİYOR MUSUNUZ?

ŞİMDİ KEŞFETME ZAMANI

ASİL İNŞAAT İLE BENZERSİZ PROJELER

Merkez Ofis

Motivasyon sizi çok ileri götürebilir, ancak önce vizyonunuzu bulursanız sizi daha da ileri götürebilir. Vizyonunuz sizi motive edecek ve yönlendirecek, Tüm dilek, öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşın.

Adres:

Asil İnşaat Otomotiv Tur. San. ve Tic. A.Ş Atatürk Mah. Atatürk Cad. NO:1AA Büyükçekmece İSTANBUL B.ÇEKMECE 

Telefon:

 444 23 49

Satış OFİS:

Asil İnşaat Otomotiv Tur. San. ve Tic. A.Ş Atatürk Mah. Atatürk Cad. NO:1AA Büyükçekmece İSTANBUL B.ÇEKMECE 

İletişim Formu

    ©Asil İnşaat Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizi kullandığınızda Kullanım Şartlarımızı kabul etmiş olursunuz. Dilerseniz web sitemizi kullanmadan önce üçüncü taraf uygulamalar ile hangi çerezleri topladığımız hakkında bilgi sahibi olmak için Gizlilik Politikası sayfasından tüm şirket politikalarımıza bakabilirsiniz. Bu web sitesi En Zeka Yapay Zeka Araçları kullanılarak hazırlanmıştır.

    tr_TRTurkish