• Türkçe
  • English
  • العربية
  • فارسی

Albatros Life

3 sene önceDevam Eden Projelerimiz

ALBATROS LIFE; Depreme Dayanıklı, Full Deniz Manzaralı

Mavinin koyusunda, denizin kıyısında huzur dolu bir yaşam sürdürebileceğiniz Albatros Life Büyükçekmece satışta… Sahile iki dakikalık yürüme mesafesinde yer alan doğa ile iç içe camlarından mavinin eksik olmadığı güvenilir bir hayat, Albatros Life Büyükçekmece… 

Albatros Life Büyükçekmece projesi, Asil İnşaat imzası ile Avrupa Yakası’nın yükselen değeri Büyükçekmece’de inşa ediliyor

Tam da hayal ettiğiniz gibi…

Ev, hayat demektir. İçinde en güzel anıların, hayallerin, umutların, heyecanların, en önemlisi de sevdiklerinin olduğu yerdir ev. İşte bu yüzden herkes, en çok evinde mutlu hissetmeli kendini. Tıpkı mutluluk veren fikirlerle dolu Albatros Life Büyükçekmece gibi!

Sizi mutlu edecek ne varsa…

Kendine has kültürü ve yaşantısıyla Şehrin içinde çocuklarınızın yemyeşil bahçelerde özgürce yaşayabileceği; Her gün evinize dönerken aynı heyecanı yaşayacağınız; Albatros Life Büyükçekmece’ye hayat verdik.

2.863 metrekare alan üzerinde inşa edilen Albatros Life Büyükçekmece; açık yüzme havuzu, fitness, hamam ve saunası, 2 adet çocuk oyun parkı, kamelyaları, 7/24 güvenliği, jeneratörü, 86 araçlık kapalı otoparkı ile sosyalleşmeye ve spor yapmaya önem verenler için ideal bir ortam sunuyor.

Asil İnşaat tarafından inşa edilen Albatros Life Projesi 4 blokta 76 daireden meydana geliyor. Projede Bahçe kullanımlı 1+1 daireler 98 m2, 2+1 daireler 110 m2, 3+2 veya 4+1 seçenekli dubleks daireler 210 m2 olarak tasarlandı. Projenin tamamı Temmuz 2023 tarihinde teslim edilecektir.

Büyükçekmece’nin en değerli lokasyonu Albatros’da konumlanan Albatros Life, bölgedeki konut alışkanlıklarını değiştirmek amacıyla yola çıktı. Seçkin okullar, hastaneler ve alışveriş merkezlerinin yanı başında yükselen proje, bağlantı yollarına yakınlığıyla avantaj sağlıyor. Albatros Life projesinin denize uzaklığı sadece 50 metredir. Dubleks dairelerin tamamı deniz manzarasına sahip olan projede normal dairelerin yanı sıra bahçe kullanımlı dairelere de yer verildi.

3. Havalimanı’na kolay ulaşım sağlanan bir noktada yükselen Albatros Life projesi E5 Karayolu, E6 Karayolu ve 3. Köprü bağlantısına da oldukça yakın.